İndir5 > Mobil > Android > XPERIA Frozen Olaf Theme İndir (Android)

XPERIA Frozen Olaf Theme İndir (Android)

Karlar Ülkesi animasyon filminin temalarını akıllı telefonlarınıza indirerek telefonunuzu renklendirin.

6 Aralık 2016
Ücretli İngilizce 18 MB v.Son Sürüm
206
Sponsorlu Bağlantılar

XPERIA için Kişiselleştirme Uygulaması

The Green isimli geliştirici tarafından sunulan ve XPERIA modeline sahip aygıtlarda kullanılan tema içeriklerine sahip olan Frozen Olaf Theme, Android işletim sistemli aygıtınızı kişiselleştirmenizi ve bambaşka bir görünüm kazandırmanızı sağlıyor. Hali hazırda aygıt üzerinde sunulan onlarca farklı tema seçeneği olmasına karşın, kış konseptini ele alan bu pakette, yeni ve farklı yüzlerce araç bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Özel Temalar ve Araçlar

XPERIA Frozen Olaf Theme, yalnızca belirtilen modele özgü bir uygulama olsa da kullanıcıların memnuniyetle karşıladığı bir çalışma olarak görülüyor. Market üzerinde kısa sürede 50’binli indirme rakamlarına ulaşan Frozen Olaf Theme, uygulama arşivinde bulunan yüzlerce tema seçeneğinden faydalanmanızı sağlıyor.

XPERIA Frozen Olaf Theme

Basit ve kullanıcı dostu arayüze sahip olan uygulamada, tanıdık film karakterlerinden oluşan temalar yanında yeni ve daha önce görmediğiniz seçeneklerde bulunuyor. Alfabetik sıralamanın esas alındığı XPERIA Frozen Olaf Theme’da beğenmediğiniz temaları daha sonra kaldırabilir ve hafızanızı boşaltabilirsiniz. Sizde aygıtınız üzerinde yeni ve farklı temalar kullanmak istiyorsanız XPERIA Frozen Olaf Theme uygulamasına mutlaka göz atmalısınız.

ÖNEMLİ: UYGULAMA MAĞAZADAN KALDIRILDIĞI İÇİN BENZER UYGULAMALARIN BULUNDUĞU SAYFAYA YÖNLENDİRİLECEKSİNİZ.

XPERIA Frozen Olaf Theme Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.