İndir5 > Blog > Yeni iPhone Modellerinin Ayrıntıları Ortaya Çıktı

Yeni iPhone Modellerinin Ayrıntıları Ortaya Çıktı

Dedikoduları dolaşan iPhone için artık yeni bir iddaa var. 3 iPhone modeli gelebilir.

14 Haziran 2017
108
Sponsorlu Bağlantılar

3 Yeni iPhone Gelebilir

Üç yeni iPhone modeli hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni bilgiler ile birlikte yeni iPhone modellerine ait detaylar ilk kez ortaya çıktı. Yeni iPhone modelleri hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Gelen bilgilere göre yeni iPhone 8, 7s ve 7s Plus’a ait olduğu iddia edilen görseller kullanıcılarla paylaşıldı.

Sponsorlu Bağlantılar


iPhone 8 Tasarımı Bir Kez Daha Ortaya Çıktı

Sızdırma haberleri ile bir türlü gündemden düşmeyen Apple, yeni telefonlar ile yakında karşımıza çıkacak. Apple’ın tedarikçisi tarafından sızdırılan görüntüler ile birlikte, yeni modellerin bir kez daha nasıl olduklarını görmüş olduk. 5.8 inçlik iPhone 8, 4.7 inçlik iPhone 7s ve 5.5 inçlik iPhone 7s Plus modeli ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan Apple, yeni modellerine ait ayrıntılarının ilk görüntüleri ortaya çıktı.

Sızdırılan görüntülere baktığımız da ise ilk görüntünün iPhone 8’e ait olduğu tahmin ediliyor. Sızdırma haberleri ile bir çok kez karşımıza çıkan bu tasarım yeniden karşımıza çıkmış durumdadır. iPhone 8, çerçevesiz bir ekrana sahip olacağı da artık bilinmektedir. Farklı bir tasarım anlayışı ile karşımıza çıkan Apple, iPhone 8’de parmak izi ekranını ekranın altına yerleştirecek ve sanal bir Touch ID ile karşımıza çıkacak.

Telefonun arka yüzeyine baktığımız da ise dikey şekilde yerleştirilmiş iki kamera var. 10. yıla özel olarak üretilecek bu model ile Apple, yeni bir dönemin sinyalini verir. Sızdırılan bir diğer fotoğrafa geçecek olursak, bizi iPhone 7s, iPhone 7s Plus ve iPhone 8 modelleri yan yana gösterilir.

iPhone 7s ve 7s Plus’ın tasarımında herhangi bir değişiklik yapmayan Apple, bu konuda oldukça eleştiriliyor. Ancak, Apple bu eleştirilerin önüne geçmek için iPhone 8’den kullanacak. Tahmini olarak sızdırılan bu görüntülerdeki gibi bir tasarım ile karşımıza çıkacak olan üç yeni iPhone modeli hakkında her geçen gün yeni bilgiler orataya çıkmaya devam ediyor.


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.