İndir5 > Mobil > iOS > Yeşil Dedektör İndir (iOS)

Yeşil Dedektör İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden kapalı mekanlarda tütün içme yasağını ihlal edenleri bildirebileceğiniz bir uygulama.

20 Şubat 2017
Ücretsiz Türkçe 20.1 MB v.Son Sürüm
143
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Kapalı Mekanlarda Sigara Yasağı Bildirme Uygulaması

Yeşil Dedektör uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş tütün yasağı ihbar etme uygulamasıdır. iOS cihazınıza ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz uygulama sayesinde artık sigara içme yasağına uymayan mekan sahiplerini ilgili yerlere bildirerek o yerlerin denetlenmesini sağlayabilirsiniz. Uygulama üzerinden yapılan ihbarlar önce Sağlık Bakanlığına ve hemen sonrasında da saha denetim ekiplerine bildirilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar


iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde uygulamaya girdiğiniz kişisel bilgilerinizin kimse ile kesinlikle paylaşılmamaktadır. Bu uygulama sayesinde artık kapalı mekanlarda sigara içme yasağı ile şikayetlerinizi direk olarak yetkililere bildirebileceksiniz.

Yeşil Dedektör ios-1

Ülkemizde 2008 yılında kapalı mekanlarda tütün mamülleri tüketme yasağı gelmesine rağmen maalesef halen bazı kapalı mekanlarda bu yasak uygulanmıyor. Yeşilay’ın iOS cihazlar için resmi uygulaması olan bu uygulama bu yasağın kontrolünü sıkılaştırmış oldu. Çok faydalı olacağını düşündüğüm bu uygulama ile artık iPhone akıllı telefon ve iPad tablet sahipleri sayesinde pasif içilerin hakları daha fazla korunacak.

Yeşil Dedektör Ekran Görüntüleri

Yeşil Dedektör Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.