İndir5 > Mobil > iOS > YouCam Makeup İndir (iOS)

YouCam Makeup İndir (iOS)

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde resimlerinize makyaj yapabileceğiniz bir uygulama.

26 Ağustos 2015
259
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 75.3 MB
Sistem : iOS 7.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Perfect Corp.

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Makyaj Yapma Uygulaması

YouCam Makeup uygulaması adından da anlaşılacağı gibi bir makyaj yapma uygulamasıdır. iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz bu uygulamanın kullanması gayet basit. Bu uygulama ile fotoğraflarınıza makyaj yapıp en güzel şekilde kendinizi gösterebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Resimlerinize Makyaj Yapma

iOS cihazlarınıza yükleyeceğiniz bu uygulamanın başlıca özellikleri cilt yüzeyi düzeltme, kırmızı gözleri kaldırma, ruj sürme, allık sürme, dişleri beyazlatma, renk tonlarını ayarlamadır. Bu özelliklerden başka daha birçok özelliğe sahip olan bu uygulamada yaptığınız değişiklikleri hemen görmektesiniz.

YouCam Makeup ios1

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizdeki bu uygulamada geri alma seçeneği de bulunmaktadır. Uygulama içinde nasıl makyaj yapacağınızı bildiren yönlendirmeler var. Böylece uygulamayı daha verimli kullanabilirsiniz. Uygulama, makyaj yapacağınız resimleri galeriden almakta. Makyaj yaptığınız resimleri hem iOS cihazınıza kaydedebilir hemde iOS cihazınızdan sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

YouCam Makeup Ekran Görüntüleri

YouCam Makeup Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.