İndir5 > Oyun > Zombie Anarchy İndir

Zombie Anarchy İndir

Gameloft tarafından Windows PC ve tablet platformu için geliştirilen bu oyun alanında en kaliteli oyunlardan birisi.

1 Kasım 2016
125
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 174 MB
Sistem : Windows 8.1 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Gameloft

PC ve Tablet İçin Zombi Oyunu

Zombie Anarchy oyunu adından da anlaşılacağı gibi bir zombi oyunudur. Windows 8.1 ve üzeri işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş ve Gameloft imzası taşıyan oyun oldukça kaliteli ve iddaalı. Çünkü sıradan bir zombi oyunu değil. Gerek hikayesi ile gerek oynanış ile gerekse oyun modları ile tablet ve bilgisayarlarda kısa zamanda popüler olmaya aday bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar


Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirilen oyunun hikayesi The Walking Dead dizisine benzemekte. Yani tablet ve bilgisayarınızdaki bu oyunda şehrinizi zombiler ele geçirmiş. Siz ise bir yanda zombilere karşı bir yandan zombilerden kurtulan diğer insanlara karşı diğer yandan da açlık ve susuzluğa karşı hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Bu noktaya gelen şehrinizi tekrar eski haline getirmelisiniz.

Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızda öncelikle kendinize bir üs kuruyorsunuz ve bu üssünüzü zombilerden temizliyorsunuz. Sonrasında kendi yerinizi inşa ediyorsunuz. Daha sonra hayatta kalma mücadelesi başlıyor.

zombie-anarchy-windows-1

Zombilerden daha da önemli olan hayatta kalmanızı sağlayacak kaynaklar bulmanız. Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarınızdan ekibinizi kurduktan sonra ekipteki adamlarınızı kaynak toplamaları için gönderiyorsunuz. Adamlarınızı kaynak toplarken karşılaşacakları en büyük tehlikelerde zombiler. Birden fazla heyecanı yaşayacağınız harika bir oyun.

Zombie Anarchy Ekran Görüntüleri

Zombie Anarchy Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.