İndir5 > Mobil > Android > Zombie Anarchy İndir (Android)

Zombie Anarchy İndir (Android)

Gameloft tarafından Android platformu için geliştirilen bu oyun alanında en kaliteli oyunlardan birisi.

1 Kasım 2016
117
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : Cihaza göre değişir
Sistem : Android 4.0 ve üzeri
Versiyon : son Sürüm
Üretici : Gameloft

Android İçin Zombi Öldürme Oyunu

Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için geliştirilen Zombie Anarchy oyunu adından da anlaşılacağı gibi bir zombi oyunudur. Gameloft imzası taşıyan oyun oldukça kaliteli ve iddaalı. Çünkü sıradan bir zombi oyunu değil. Gerek hikayesi ile gerek oynanış ile gerekse oyun modları ile kısa zamanda popüler olmaya aday bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar


Ücretsiz olarak yayınlanan oyunun hikayesi The Walking Dead dizisine benzemekte. Yani Şehrinizi zombiler ele geçirmiş ve sizde bir yanda zombilere karşı bir yandan zombilerden kurtulan diğer insanlara karşı diğer yandan da açlık ve susuzluğa karşı hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Bu noktaya gelen şehrinizi tekrar eski haline getirmelisiniz.

zombie-anarchy-android-2

Öncelikle kendinize bir üs kuruyorsunuz ve bu üssünüzü zombilerden temizliyorsunuz. Sonrasında kendi yerinizi inşa ediyorsunuz. Daha sonra hayatta kalma mücadelesi başlıyor. Zombilerden daha da önemli olan hayatta kalmanızı sağlayacak kaynaklar bulmanız. Ekibinizi kurduktan sonra ekipteki adamlarınızı kaynak toplamaları için gönderiyorsunuz. Adamlarınızı kaynak toplarken karşılaşacakları en büyük tehlikelerde zombiler. Birden fazla heyecanı yaşayacağınız harika bir oyun.

Zombie Anarchy Ekran Görüntüleri

Zombie Anarchy Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.