İndir5 > Mobil > iOS > Zombie Anarchy İndir (iOS)

Zombie Anarchy İndir (iOS)

Gameloft tarafından iPhone akıllı telefon ve iPad tabletleriniz için geliştirilen bu oyun alanında en kaliteli oyunlardan birisi.

1 Kasım 2016
Ücretsiz Türkçe 197 MB v.Son Sürüm
197
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Zombi Oyunu

Zombie Anarchy oyunu adından da anlaşılacağı gibi bir zombi oyunudur. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş ve Gameloft imzası taşıyan oyun oldukça kaliteli ve iddaalı. Çünkü sıradan bir zombi oyunu değil. Gerek hikayesi ile gerek oynanış ile gerekse oyun modları ile kısa zamanda popüler olmaya aday bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar


iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirilen oyunun hikayesi The Walking Dead dizisine benzemekte. Yani iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizdeki bu oyunda şehrinizi zombiler ele geçirmiş. Siz ise bir yanda zombilere karşı bir yandan zombilerden kurtulan diğer insanlara karşı diğer yandan da açlık ve susuzluğa karşı hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Bu noktaya gelen şehrinizi tekrar eski haline getirmelisiniz.

zombie-anarchy-ios-3

iOS cihazlarınızda öncelikle kendinize bir üs kuruyorsunuz ve bu üssünüzü zombilerden temizliyorsunuz. Sonrasında kendi yerinizi inşa ediyorsunuz. Daha sonra hayatta kalma mücadelesi başlıyor. Zombilerden daha da önemli olan hayatta kalmanızı sağlayacak kaynaklar bulmanız. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizde ekibinizi kurduktan sonra ekipteki adamlarınızı kaynak toplamaları için gönderiyorsunuz. Adamlarınızı kaynak toplarken karşılaşacakları en büyük tehlikelerde zombiler. Birden fazla heyecanı yaşayacağınız harika bir oyun.

Zombie Anarchy Ekran Görüntüleri

Zombie Anarchy Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.