İndir5 > Mobil > Windows Phone > Zombie Anarchy İndir (Windows Phone)

Zombie Anarchy İndir (Windows Phone)

Gameloft tarafından Windows Phone platformu için geliştirilen bu oyun alanında en kaliteli oyunlardan birisi.

1 Kasım 2016
Ücretsiz Türkçe 174 MB v.Son Sürüm
174
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Zombi Oyunu

Zombie Anarchy oyunu adından da anlaşılacağı gibi bir zombi oyunudur. Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş ve Gameloft imzası taşıyan oyun oldukça kaliteli ve iddaalı. Çünkü sıradan bir zombi oyunu değil. Gerek hikayesi ile gerek oynanış ile gerekse oyun modları ile kısa zamanda popüler olmaya aday bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar


Windows Phone cihazlarınıza ücretsiz olarak indirilen oyunun hikayesi The Walking Dead dizisine benzemekte. Yani Windows Phone cihazınızdaki bu oyunda şehrinizi zombiler ele geçirmiş. Siz ise bir yanda zombilere karşı bir yandan zombilerden kurtulan diğer insanlara karşı diğer yandan da açlık ve susuzluğa karşı hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Bu noktaya gelen şehrinizi tekrar eski haline getirmelisiniz.

zombie-anarchy-windows-phone-2

Windows Phone cihazlarınızda öncelikle kendinize bir üs kuruyorsunuz ve bu üssünüzü zombilerden temizliyorsunuz. Sonrasında kendi yerinizi inşa ediyorsunuz. Daha sonra hayatta kalma mücadelesi başlıyor. Zombilerden daha da önemli olan hayatta kalmanızı sağlayacak kaynaklar bulmanız. Windows Phone cihazınızdan ekibinizi kurduktan sonra ekipteki adamlarınızı kaynak toplamaları için gönderiyorsunuz. Adamlarınızı kaynak toplarken karşılaşacakları en büyük tehlikelerde zombiler. Birden fazla heyecanı yaşayacağınız harika bir oyun.

Zombie Anarchy Ekran Görüntüleri

Zombie Anarchy Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.