İndir5 > Oyun > Zuma İndir

Zuma İndir

Windows için Zuma Oyunu Geçtiğimiz yıllarda ilk olarak Facebook üzerinde oynanmaya başlanan ve daha sonra mobil kullanıcılara sunulan Zuma oyunu, bu alanda sunulan diğer oyunlara öncü konumunda yer alıyor. PopCap Games tarafından geliştirilen ve Windows kullanıcılarına sunulan Zuma, eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bağımlılık yaratacak düzeyde keyifli bir oyundur. Sponsorlu Bağlantılar Farklı Tapınak ve Oyun Alanları Daha […]

20 Mayıs 2015
242
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 5.8 MB
Sistem : Windows 7
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : PopCap Games

Windows için Zuma Oyunu

Geçtiğimiz yıllarda ilk olarak Facebook üzerinde oynanmaya başlanan ve daha sonra mobil kullanıcılara sunulan Zuma oyunu, bu alanda sunulan diğer oyunlara öncü konumunda yer alıyor. PopCap Games tarafından geliştirilen ve Windows kullanıcılarına sunulan Zuma, eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bağımlılık yaratacak düzeyde keyifli bir oyundur.

Sponsorlu Bağlantılar


Farklı Tapınak ve Oyun Alanları

Daha önce sunulan sürümlerinde yalnızca bir harita üzerinde ilerleyen Zuma, yeni sürümleriyle birlikte farklı harita ve zorluk derecelerini oynamanızı sağlıyor. Zuma oyununu indirip oynamaya başladığınızda kısa sürede alışacağınız araçlar ile aynı renklere sahip topları arka arkaya sıralamanız ve topları yok etmeniz gerekmekte. Ancak, topların belirtilen süre içerisinde vurulmaması durumunda oyun haklarınızdan birini kaybedeceğinizi unutmayın.

Zuma

Zuma oyununda dikkat çeken bir başka değişiklik ise, yeni ve iyileştirilmiş grafikler ile farklı bölüm seçenekleridir. Bölümleri geçtikçe zorluk seviyesi artan oyunda grafik ve ses efektleri sayesinde kendinizi bir tapınak içerisinde gibi hissedebilirsiniz. Sizde, keyifli vakit geçireceğiniz bir oyun arıyorsanız Zuma’ya mutlaka göz atmalısınız.

Zuma Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.