İndir5 > Mobil > Android > 101 Yüzbir Okey Plus İndir (Android)

101 Yüzbir Okey Plus İndir (Android)

Android akıllı telefonlarınızdan ve tabletlerinizden internetin olduğu her yerden 101 okey oyunu oynayabilirsiniz.

12 Ağustos 2017
Ücretsiz Türkçe 13 MB v.Son Sürüm
9640
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin 101 Okey Oyunu

101 Yüzbir Okey Plus oyunu Android işletim sistemli akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş bir 101 okey oyunudur. Tamamen ücretsiz olan bu oyunu özellikle Facebook üzerinden 1 milyondan fazla oyuncu oynamakta. İnternet bağlatısı olan her yerden oynayabileceğiniz bu oyunu hem diğerAndroid kullanıcılarına karşı hemde Facebook oyuncularına karşı oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Eğer online olan tanıdıkların varsa o kişilerle oynama imkanınız var. Eğer isterseniz bir yandan okey oynarken diğer yandan da sohbet edebilirsiniz. Oyuna ister Facebook hesabınız üzerinden giriş yapın isterseniz misafir olarak giriş yapın. Oyunu ilk indirdiğin zaman ücretsiz olarak size çip para verilmekte. Ayrıca hergün bedava çip paralar verilmeye de devam edilmektedir.

101 YüzBir Okey Plus

101 YüzBir Okey Plus

Bu oyunda birden fazla seçeneğiniz var. Eğer hızlı bir şekilde oyuna geçmek istiyorsanız “Hemen Oyna” bölümünden hazır bir masaya geçebilirsiniz. Ama eğer seçici iseniz seviyelere göre kategorilendirilmiş odalardan istediğinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra bahis miktarını kendin belirleyip kendi masanı oluşturabilirsin. Oyun oynarken sevdiğin müzikleri dinleme imkanın da var.

101 Yüzbir Okey Plus Ekran Görüntüleri

101 Yüzbir Okey Plus Fragman


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.