İndir5 > Blog > 101 YüzBir Okey Plus İndir Ücretsiz

101 YüzBir Okey Plus İndir Ücretsiz

Mobil cihazlarınızda eğlenceli bir okey oyunu oynamak isteyenlerin ilk tercihi. Hem okey oynayın hem sohbet edin hemde sevdiğiniz müzikleri dinleyin.

12 Ağustos 2017
50863
Sponsorlu Bağlantılar
7 Yorum

Her Seviyeye Göre Okey Oyunu

101 Yüzbir Okey Plus oyunu hem ücretsiz hemde Türkçe oynayabileceğiniz bir okey oyunu. Oldukça popüler olan ve Facebook üzerinden 1 milyonun üzerinde bir kitleye sahip bu oyun artık akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde. Oyunun birden fazla farklı bölümleri bulunmakta. Bunlarda aynı seviyedeki insanları yüksek oranda bir araya getiren bir sistem.

Sponsorlu Bağlantılar


101 YüzBir Okey Plus indir

Bunu sağlayan da masa ve oda seçimleri özelliğinin olması. Yani oyuna girdiğinizde ister müsait olan bir odaya girip diğer oyuncularla oynayabilirsiniz isterseniz kendi masanızı açıp sizin istediğiniz rakiplerin olduğu masa da okey oynayabilirsiniz. Eğer siz ne masa ile ne de oda ile uğraşmak istemiyorsanız yani hemen oyuna başlayıp okey oynamak istiyorsanız bu da mümkün. Oyunun “Hemen Oyna” bölümüne girerek doğrudan okey oynamaya başlayabilirsiniz.

101 YüzBir Okey Plus

101 YüzBir Okey Plus

Sohbet Edin ve Müzik Dinleyin

Bu oyunda eğer isterseniz bir yandan okey oynayıp diğer yandan da rakipleriniz ile sohbet edebilirsiniz. Böylece sıkılma gibi bir sorununuz olmaz. Tabi insanları rahatsız etmeyecek şekilde sohbetinizi yapmanız gerekir. Bütün bunların yanı sıra hemen herkesin seveceği bir özelliğe sahip bir oyun. O özellikte müzik dinleme özelliği. Yani Oyunda sevdiğiniz şarkılardan bir liste yapıyorsunuz ve okey oynarken bu listeyi yani sevdiğiniz şarkıları dinleyebiliyorsunuz.

101 YüzBir Okey Plus

101 YüzBir Okey Plus

Bu kadar özelliğe sahip ve popüler olan okey oyunu 101 Yüzbir Okey Plus oyununu Android ve iOS akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak  indirip oynayabilirsiniz.


Benzer İndirmeler

7 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.