İndir5 > Oyun > Arabalar: Şimşek Hızı İndir

Arabalar: Şimşek Hızı İndir

Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınızda Şimşek McQueen ve arkadaşları ile eğlenceli yarışlara var mısınız?

12 Ağustos 2017
Ücretsiz Türkçe 104 MB v.Son Sürüm
14468
Sponsorlu Bağlantılar
10 Yorum

Windows 8.1 İçin Şimşek McQueen Yarış Oyunu

Arabalar: Şimşek Hızı oyunu Windows 8.1 işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş bir yarış oyunudur. Arabalar yani Cars animasyon filminin resmi oyunu olan bu oyun Gameloft tarafndan geliştirildi. Kahramanlarımızdan Şimşek McQueen ve meşhur çekici Mater kendi kasabaları olan Radyatör Kasabasında bir yarış düzenlemekteler. Sizlerde Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınızda en sevdiğiniz karakteri seçerek bu yarışa katılabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Bu oyunda Radyatör Kasabasını kendiniz sıfırdan inşa edebilirsiniz. Kendi zevkinize göre yarış pistleri, araba bakım yerleri, evler ve daha birçok şeyi inşa etmek mümkün. Ana kahraman olan Şimşek McQueen tıpkı filmde olduğu gibi Owen Wilson seslendirmekte. Windows 8.1 tablet ve bilgisayarınızdaki bu oyunda Şimşek McQueen, Francesco Bernoulli ve daha birçok karakter ile yarışma imkanınız var.

Arabalar: Şimşek Hızı

Arabalar: Şimşek Hızı

Bu arabaları istediğiniz gibi modifiye edebilirsiniz. Oyundaki 20 farklı araba ile kendi yaptığınız yarış pistlerinde doyasıya yarışın. Eğer isterseniz Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınızdan arkadaşlarınız ile de yarışma imkanınız var.

Arabalar: Şimşek Hızı Ekran Görüntüleri

Arabalar: Şimşek Hızı Video


Benzer İndirmeler

10 Yorum

 1. bilgisayardan oynanıyormu?
  ayrıca tablette oynuyoruz
  şerifteyiz
  <<<><<<
  heyyyooo
  zaten çok kolay elmas ve
  PARA kAzAnIlIıYor OLEY GAMEOLFT YAŞAAAA

  Cevapla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.