İndir5 > Mobil > Android > Benim Konuşan Tom – My Talking Tom (Android)

Benim Konuşan Tom – My Talking Tom (Android)

Android cihazlarda sevimli kedimiz Tom’u tıpkı gerçek bir kedi gibi besleyip büyütebilirsiniz.

25 Eylül 2017
Ücretsiz Türkçe 50 MB v.Son Sürüm
4669
Sponsorlu Bağlantılar
3 Yorum

Android İçin Kedi Besleme Oyunu

Benim Konuşan Tom – My Talking Tom oyunu Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir simülasyon oyunudur. Bu oyunda bir kediyi küçüklükten alıyorsunuz ve her türlü ihtiyacını giderip büyütüyorsunuz. Tıpkı gerçek bir kedi gibi besliyor, uyutuyor, banyo yaptırıyor ve büyütüyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar


Tam 135 ülkede en popüler oyun olan bu kedi besleme oyununda bir yavru kedi sahibi oluyorsunuz ve bu kedinin büyümesinde ona yardım ediyorsunuz. Bu kediye bir isim verebilir, bu kediyi besle, kediyle oyna ve günlük olarak bu kedi ile zaman geçir.

Ayrıca isim verdiğin bu kediye sevdiğiniz elbiseleri giydirebilirsiniz. Ayrıca şapka, gözlük gibi aksesuarlar da takabilirsiniz. Ayrıca bu oyunda oyun içinde oyun var. Çünkü bu oyunda kedimiz ile farklı oyunlarda oynayabilirsiniz. Bu oyunlar hafıza oyunu, fare dövme oyunu, birleştirme oyunu, tırmanma oyunu ve daha fazlası.

Eğer isterseniz oynadığınız bu oyunları video halinde kaydedebilir ve daha sonra bunları sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz. Bu oyundaki kedinin bütün duyguları çok gerçekçi. Kedinizin yaşadığı evin tasarımını yapma imkanınızda var. Yani kedinin evinde bulunan mobilyaları değiştirebilir ve farklı ev tasarımları yapabilirsiniz.

Benim Konuşan Tom – My Talking Tom Ekran Görüntüleri

Benim Konuşan Tom – My Talking Tom Video


Benzer İndirmeler

3 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.