İndir5 > Mobil > Android > Candy Crush Saga (Android)

Candy Crush Saga (Android)

Android için geliştirilen şeker patlatma oyunu Candy Crush Saga ile birbirinden renkli ve güzel şekerleri bir araya getirin ve patlatın.

12 Ağustos 2017
Ücretsiz İngilizce 46 MB v.Son Sürüm
5570
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Şeker Patlatma Oyunu

Candy Crush Saga oyunu Anroid işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir şeker patlatma oyunudur. Dünyanın en popüler oyunlarından birisi olan ve bir anda dünya çapında birçok kişi tarafından oynanan bu oyun basit olmasına rağmen bağımlılık yapan türden bir oyun. Android akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde oynayacağınız bu oyunun oynama mantığı çok basit. Aynı renkli şekerleri yanyana getirip yok ediyorsunuz. Ama bazı kısıtlamalar var. Bunlardan bazıları yapacağınız hamle sayısı ve ulaşmanız gereken puan.

Sponsorlu Bağlantılar


Android Candy Crush Saga

Birbirinden renkli şekerleri patlatın ve en yüksek puanı almaya çalışın. Oyunda aynı renkli 3 şekeri alt alta yada yan yana getirdiğiniz zaman şekerler patlar ve yerlerine yukarıdan yenileri gelir. Ama 4 veya 5 tane şekeri patlattığınızda yeni şekerler ortaya çıkar ve bu şekerlerin işinizi daha da kolaylaştırır. Yani daha fazla şeker yok eder. Oyunda ilerledikçe oyun gittikçe zorlaşmakta. Ayrıca oyunda oyun için satın almalar bulunmakta. Sizde kısa zamanda dünya çapında popüler olan bu oyunu çok seveceksiniz.

Candy Crush Saga Fragman


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.