İndir5 > Blog > Candy Crush Saga Ücretsiz İndir

Candy Crush Saga Ücretsiz İndir

Candy Crush Saga, şeker patlatma oyunu yada üçlü eşleştirme bulmaca oyunu olarak mobil cihazlarda ve Facebook’da çevrimiçi olarak oynanabiliyor. Ücretsiz Candy Crush Saga indirin.

12 Ağustos 2017
39157
Sponsorlu Bağlantılar
2 Yorum

Üçlü Eşleştirme Şeker Patlatma Oyunu

En renkli, en lezzetli ve en sulu oyunların başında hiç şüphesiz Candy Crush Saga geliyor. Bir tür üçlü eşleştirme oyunu olan Candy Crush Saga oyununda birbirinden güzel, birbirinden renkli ve birbirinden tatlı şekerleri eşleştirerek patlatıyorsunuz. Bu yüzden Candy Crush Saga oyunu şeker patlatma oyunu olarak da biliniyor.

Sponsorlu Bağlantılar


King tarafından geliştirilen Candy Crush Saga oyununda Tiffi ve Bay Toffee’nin maceralarına katılıyorsunuz. Yüzlerce seviyenin bulunduğu oyunda ister tak başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte oyunu oynayabiliyorsunuz.

Candy Crush Saga oyunu Android, iOS, Windows Phone ve PC‘de de oynamanız için Facebook versiyonları bulunuyor. Oyunu mobil cihazlarınızda ve Facebook üzerinde ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Oyunun uygulama içi satın alma seçenekleri de bulunuyor.

Candy Crush Saga

Oyunun rengarenk grafiklerinin yanı sıra ses efektleri de harika. Aynı renkli şekerleri bir araya getirerek yok ediyorsunuz ve görevleri tamamlıyorsunuz. En az üç aynı renkli yada daha fazla aynı şekeri bir araya getirerek patlatıyorsunuz. Ne kadar fazla şekeri bir araya getirip patlatırsanız o kadar fazla puan alıyorsunuz.

Oyunda zorlandığınız zamanlarda ve geçemediğiniz bölümlerde kullanmanız üzere size güçlendiriciler veriliyor. Güçlendiricileriniz bittiği zaman ise yeni güçlendiriciler satın alabiliyorsunuz. Oyunun en kötü yanı ise belli bir süre bölümü geçemediğiniz zaman size ya güçlendirici satın almanızı yada belli bir süre beklemenizi söylüyor.

Candy Crush Saga oyununu Android için, iOS için, Windows Phone için ve Facebook için ücretsiz indirin ve oynayın.


Benzer İndirmeler

2 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.