İndir5 > Mobil > iOS > Championship Manager 17 İndir (iOS)

Championship Manager 17 İndir (iOS)

Popüler menajerlik oyunu olan ve kısaca CM olarak bildiğimiz Championship Manager oyununun 2017 versiyonu artık iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde.

14 Ocak 2019
Ücretsiz Türkçe 54 MB v.Son Sürüm
3623
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin CM 2017 Menajerlik Oyunu

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Championship Manager 17 yada kısaca CM 17 oyunu bir menajerlik oyunudur. Menajerlik oyunu denince akla ilk gelen oyunlardan olan CM oyununun 2017 versiyonunu App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Gelmiş geçmiş en iyi CM oyunu olduğu iddaa edilen iOS cihazınızdaki bu oyun tam 15 ülkenin liglerini kapsıyor. BAşta La Liga, Premier League, Bundesliga olmak üzere toplamda 25 lig ve 450 futbol takımı oyunda mevcut. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizden istediğiniz kulübü seçin ve istediğiniz oyuncu ile anlaşıp takıma katın. Takımınızdaki oyuncuları yetiştirip geliştirin, farklı antrenman programları uygulayın, bireysel çalışmalar yaptırın.

Championship Manager 17 ios-2

iOS cihazlarımıza birçok yenilik ile karşımıza çıkan CM 2017 oyununda takım dizilimini seçin, taktikleri belirleyin ve 2 boyutlu maç görünümü ile takımınızın maçlarını izleyin. Bu oyun ile iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizde kendinizi gerçekten bir menajer gibi hissedeceksiniz.

Championship Manager 17 Ekran Görüntüleri

Championship Manager 17 Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.