İndir5 > Mobil > Android > Google Chrome İndir (Android)

Google Chrome İndir (Android)

En hızlı internet tarayıcısı ve en çok kullanılan internet tarayıcısı olmayı başaran Google Chrome’u bir de Android cihazlarınızda kullanın.

12 Ağustos 2017
Ücretsiz Türkçe Cihaza göre değişir v.Son Sürüm
3353
Sponsorlu Bağlantılar
3 Yorum

Android İçin Google Chrome Tarayıcı

Google tarafından geliştirilen ve son yıllardan en çok kullanılan ve en hızlı internet tarayıcısı olmayı başaran Google Chrome herkes tarafından çok sevilen bir internet tarayıcısı. Hızlı olmasının yanı sıra internet üzerindeki bütün içerikleri sorunsuz bir şekilde görüntülemesi fark yaratan özelliklerinden. Kısaca bu avantajları Android cihazlarınızda da yaşamak istiyorsanız bu internet tarayıcıyı sizde kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar


Alternatif Tarayıcı Arayanlar

Eğer Android cihazlarınızda Firefox veya varsayılan tarayıcı için alternatif arıyorsanız en iyisi Google Chrome diyebiliriz. Google Chrome tarayıcısı HTML5 ve Flash gibi tüm önemli teknolojileri ve standartları destekler. Google Chrome ile Android cihazlarınızda online oyunları kolayca oynayabilir ve karmaşık web uygulamalarını basit bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Kısacası Chrome, temelde bir işletim sistemi içinde bir işletim sistemidir.

Google chrome android

 

Bir Google hesabı ile farklı bilgisayarlarınız ile Android cihazlarınızı senkronize edebilirsiniz. Tarama verilerini, sekmeleri, yer imlerini, favorileri ve diğer şeyleri kolayca senkronize edebilirsiniz. Farklı bilgisayarlarınız ile Android cihazlarınızdaki Chrome tarayıcılarınızı eşitleyebilirsiniz.

Gizli Mod Özelliği

Android cihazlarınızda gizli modu ile arkanızda hiç bir iz bırakmadan internette gezinebiliyorsunuz. Chrome tarayıcının benzersiz bir özelliği de birden fazla kullanıcı için destek vermesidir. Tek bir Android bilgisayarda Chrome tarayıcınızı paylaşabilirsiniz. Farklı kişiler farklı oturumlar açarak tarayıcıyı kullanabilir.


Benzer İndirmeler

3 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.