İndir5 > Blog > Konuşan Kedi Tom İndir

Konuşan Kedi Tom İndir

Konuşan kedi oyunu olarak bilinen My Talking Tom yani Benim Konuşan Tom isimli oyunu mobil cihazlarınıza indirerek ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

12 Ağustos 2017
65087
Sponsorlu Bağlantılar
15 Yorum

Benim Konuşan Tom – Konuşan Kedi Tom

My Talking Tom yada Benim Konuşan Tom ismi ile mobil mağazalarda yer alan bu oyun bir tür konuşan kedi oyunudur. Tom isimli küçük kediyi besliyor ve kedinin büyümesine yardım ediyorsunuz. Çok sevilen bir oyun olan Benim Konuşan Tom oyununu Android, iOS ve Windows Phone akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize indirebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar


Her söylediğinizi tekrar eden, komik seslerde söylediklerinizi tekrar eden Tom isimli kedi ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda konuşan kedi Tom’a süt vererek onu besleyebilir, şakalar yapabilir, ayağına ve kuyruğuna bakarak komik sesler çıkarmasını sağlayabilirsiniz.

Tom’u istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Bir çok elbise ve aksesuar arasında istediklerinizi seçin ve Tom’a giydirin. Yine aynı şekilde Tom’un evini de yeniden dekore edebiliyorsunuz.

my talking tom - benim konuşan tom

Benim Konuşan Tom oyunu içerisinde birbirinden eğlenceli 10’dan fazla oyun da bulunuyor. Her söylediğinizi tekrar eden kediniz Tom ile oynayabileceğiniz bazı oyunlar ise Hafıza Oyunu, Fare Dövme, Birleştirme vb. olacak.

My Talking Tom Nasıl Oynanır?

Konuşan kedinizin söylediklerini ise videoya kaydederek sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Komik şeyleri kaydedin ve Youtube, Facebook gibi sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşın. Oyun içerisinde uygulama içi satın almalarında olduğunu hatırlatalım.

Benim Konuşan Tom İndir

Konuşan kediyi besleme oyunu olan My Talking Tom yani Benim Konuşan Tom oyununu Android için, iOS için ve Windows Phone için ücretsiz indirin.

Konuşan Kedi Tom 2 İndir

Konuşan kedi oyununun ikinci versiyonu olan Koşan Kedi Tom 2 oyununu da yine  Android için, iOS için ve Windows Phone için ücretsiz indirin.


Benzer İndirmeler

15 Yorum

  1. Ben 6 sınıfa geçtim okul 19eylül de açılıyor yarıyıl tatili 21 ocakta başlıyor 3 şubatta bitiyor 6 şubatta okul başlıyor

    Cevapla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.