İndir5 > Windows > Microsoft PowerPoint 2010 İndir

Microsoft PowerPoint 2010 İndir

Microsoft PowerPoint 2010 programı dinamik sunular oluşturmak ve paylaşmak için size daha fazla yol sunan ücretsiz bir deneme sürümüdür.

12 Ağustos 2017
Deneme Sürümü Türkçe 2.7 GB v.16.0.6741.2048
13538
Sponsorlu Bağlantılar
48 Yorum

Türkçe Sunum Yapma Programı

NOT: Microsoft PowerPoint 2010 programı yayından kaldırıldığı için Microsoft PowerPoint Viewer 2010 programının deneme sürümüne indireceksiniz. Ama resmi siteden indirmek isterseniz yazının sonundaki linkten indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Microsoft’un PowerPoint 2010 ücretsiz deneme sürümü PowerPoint 2007 sürümündeki bir takım değişiklikleri içermektedir. 2007 versiyonundaki arayüz yerine çok daha modern, sade ve göze hoş gelen arayüz geldi. Ayrıca daha hızlı, daha basit ve daha etkili. Microsoft PowerPoint 2010 programı sadece bilgisayar değil internet ve akıllı telefon/tablet cihazlar üzerinden de sunum belgelerinize istediğiniz yerden ulaşmanızı sağlar.

Bu yeni Powerpoint sürümünde sunum belgeleriniz diğer cihazlarla senkronize edilmiştir. Böylece sunum belgeniz ile ilgili değişiklik yapıldığı taktirde bütün cihazlarınızdan bu değişiklikleri görebileceksiniz. İçerdiği çok geliştirilmiş multimedya medya işlevselliği, animasyon ve geçişler göze çarpan diğer özellikler. YouTube videolarını ekleyebilirsiniz. Ayrıca video düzenleme programı kullanmadan videoları kırpabilirsiniz.

Microsoft PowerPoint 2010-windows

Artıları

Geliştirilmiş arayüz, güncellenmiş multimedya özellikleri, ücretsiz bulut barındırma.

Eksileri

Çok gelişmiş bir kullanıcı iken ekstra özellikler, programı daha karmaşık bir program yapmakta.

Sonuç

Temizlenmiş bir arayüz ve birçok ekstra özelliklere sahip. Bu durum yeni kullanıcılar veya arasıra kullanıcılar için şaşırtıcı olabilir.

Direk Satın Alma sayfası


Benzer İndirmeler

48 Yorum

  • bu program ücretsiz değil arkadaşlar. bir deneme sürümüdür. yani süre dolduğunda ücretli olarak satın almak zorundasınız. Yada programı kaldırmak zorundasınız.

   Cevapla
 1. ulan bütün sitelerde indiriyorum kuramıyorum sorun bende mi laptop da mı sitede mi çıldırıcam ya ödevim vaar

  Cevapla
 2. çok iyi ama denemeymiş ne yapsam ki ? işimi bitirip kaldırayım

  bilgisayarda yer kaplamasın bence 😀

  Cevapla
 3. ınsaallah calsır wındows 10 un slayt programı yok movıemaker onla da sasdece vıdeo yapılıo ıgrenc bok gıbı ınsaallah olur

  Cevapla
 4. inşallah açılır ücrersiz diyo inşallah açılır yoksa beklediğime pişman olucam. Bu arada arkadaşlar indirenler lütfen yorum yasın ki bizde öğrnebilelim…

  Cevapla
 5. bir kere microsoft office powerpoint word excel… indirmiştim bilgisayara format atılınca doğal olarak uygulamalar silindi iki gündür bunun için uğraşıyorum en son böyle olmıycak dedim youtube tan nasıl indirilir diye bakıyım dedim orada beni bu siteye yönlendirdi yükledim,demiyim çünkü yükleyemedim indir butonuna bastım ama yüklenmedi yükleme başlamadıysa buraya basın dedi ona bastım yine yükleniyor dedi ama yüklenmedi

  Cevapla
 6. indirdim bakalım açılacakmı işallah açılır bütün siteleri gezdim proje ödevimi yaparsam sizin sayenizde

  Cevapla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.