İndir5 > Mobil > Android > sahibinden.com İndir (Android)

sahibinden.com İndir (Android)

Android akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde her türlü ürünü satın alıp ve satış yapabileceğiniz Sahibinden.com internet sitesinin mobil uygulamasıdır.

12 Ağustos 2017
Ücretsiz Türkçe 5.3 MB v.Son Sürüm
3430
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Sahibinden.com Mobil Uygulaması

sahibinden.com uygulaması Android işletim sistemli akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş bir online emlak uygulamasıdır. Ülkemizde birçok insanın bildiği sahibinden.com internet sitesinin bir mobil uygulamasıdır. Bilgisayarımızda internetten sahibinden.com sitesine girip araba, ev, teknoloji ve daha birçok kategoride satın alım veya satma işlemlerini yapabilmekteyiz. Ama artık bütün bu işlemleri Android akıllı telefonlarımızda ve tabletlerimizde de yapabilmekteyiz.

Sponsorlu Bağlantılar


sahibinden.com

sahibinden.com

Yani ihtiyacınız olan bir çok ürünü – ki bu ürünler arabadan eve, bilgisayardan telefona v.b. – bu uygulama ile satın alabilirsiniz veya sahip olduğunuz ve satmak istediğiniz birçok ürünü de yine bu uygulama ile satabilirsiniz. Kolay kullanabilirliği ve anlaşılabilir olması bakımından herkesin kullanabileceği bir uygulama. Tamamen ücretsiz ve Türkçe olan bu uygulama özellikle araba ve ev satışlarında son derece popüler bir internet sitesi. Sizde bu uygulama her türlü ürününü satışını takip edebilirsiniz.

sahibinden.com Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.