İndir5 > Mobil > Android > Traffic Rider İndir (Android)

Traffic Rider İndir (Android)

Yerli oyun geliştirici Soner Kara tarafından geliştirilen bu oyun gerçekçi bir motosiklet sürme oyunudur.

5 Mart 2016
Ücretsiz Türkçe Cihaza göre değişir v.Son Sürüm
431
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Motosiklet Sürme Oyunu

Traffic Rider oyunu Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir motosiklet sürme oyunudur. Yerli oyun geliştiricisi Soner Kara tarafından geliştirilen bu oyunda kullanabileceğiniz birçok motosiklet var. Tabi bu motosikletler kilitli ve ilerledikçe bu kilitler açılıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Gerçekçi bir sürüş keyfi yaşayacağınız bu oyunda kimi zaman gündüz kimi zaman gece motosiklet kullanacaksınız. Eğer isterseniz motosikletinizle akrobasi hareketleri de yapabilirsiniz. Motosikletinizi süreceğiniz yolu siz belirliyorsunuz. İster sadece gidiş olan bir yol seçin isterseniz gidiş-geliş olan bir yol seçin.

Traffic Rider android-3

Motosikletinizi sürerken alacağınız puanlar sürüş becerinize göre değişmekte. Örneğin ne kadar hızlı giderseniz alacağınız puanda artar, 100 km üzeri hızla giderken yakın sollama yaparsanız hem ekstra skor hemde para kazanırsınız”, gidiş-geliş olan yolda karşı şeritte giderseniz yine hem ekstra skor hemde para kazanırsınız, eğer motorunuzu tek teker üzerinde sürerseniz hem ekstra skor hemde para alırsınız.

Traffic Rider Ekran Görüntüleri

Traffic Rider Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.