İndir5 > Mobil > Android > Trial Xtreme 4 İndir (Android)

Trial Xtreme 4 İndir (Android)

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde motorunuz ile hem yarışacak hemde zorlu engellerle dolu parkurda akrobasi hareketleri yaparak adrenalin yaşayacaksınız.

12 Ağustos 2017
Ücretsiz İngilizce 162 MB v.Son Sürüm
546
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Engelli Parkurda Motor Yarışı Oyunu

Trial Xtreme 4 oyunu Android akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş bir motor yarışı oyunudur. Ama bu oyun benzer oyunlardan biraz farklı. Çünkü oyunda bir yandan yarışırken diğer yandan da zorlu parkurlardan kaza yapmadan geçmeye çalışıyorsunuz. Yani yarış parkurunda birbirinden zorlu engeller var. Size motosikletiniz ile bu engelleri geçerek yarışıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar


Sahip olduğunuz motor ile hem yoldaki engelleri aşmaya hemde yarışta birinci olmaya çalışıyorsunuz. Yarışırken diğer yarışçıları ekranda göremiyorsunuz. Ama ekranın en üstünde parkur uzunluğunu ve sizin parkurun neresinde olduğunu gösteren çubukta rakiplerinizi ve nerede olduklarını görebilirsiniz. Her yarış oyununda olduğu gibi bu oyundan da hem motorunuzu hemde motorunuzu kullanan yarışçınızı özelleştirebiliyorsunuz. Eğer yeteri kadar paranız varsa kendinize daha iyi bir motor satın alabilirsiniz. Oyunu oynarken sadece ileri geri butonları değil aynı zamanda zıplama butonu da var. Yarış parkurunda yer alan bir engelin yanına yavaş geldiğinizde ve o engeli geçemediğiniz de bu zıplama butonu basarak o engelin üzerine çıkabilir ve gaza basarak oyuna devam edebilirsiniz.

Oyunda yarışları kazandıkça size mesaj geliyor. Bu mesajları okumanızda fayda var. Motor yükseltmek yani upgrade etmek istediğinizde karşınıza 5 bölüm çıkıyor. Bunlar “Engine (motor), Wheels (Tekerlek), Front Fork (ön terkerlek tutucular), Rear Fork (Arka tekerler tutucular) ve Body (gövde). Bu bölümlerden yapacağınız bütün yükseltmeler tabi ki para karşılığında yapılmakta. Motorların 3 özelliği var. Bunlar hız, hızlanma (ivme) ve zıplama.

Trial Xtreme 4

Trial Xtreme 4

Milyonlarca oyunsever tarafından indirilen bu oyunda 70’in üzerinde seviye bulunmakta. Arkadaşlarınızla oynayıp en iyi akrobatik motor yarışçısının kim olduğunu gösterebilirsiniz. Tekli turnuvalara katılarak daha fazla para kazanabilirsiniz. Oyunda en iyi şekilde yarışın ve dünya sıralaması listesine dahil olun. İyi bir Extreme motosiklet sürücüsü olduğunuza inanıyorsanız hem kendinizi hemde oyunun kalitesini ölçmek için bu oyunu oynayın.

Trial Xtreme 4 Ekran Görüntüleri

Trial Xtreme 4 Fragman


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.