İndir5 > Blog > Ücretsiz Facebook İndir

Ücretsiz Facebook İndir

Facebook uygulamalarını mobil cihazlarınıza indirerek arkadaşlarınız ile sürekli iletişim halinde bulunabilir, fotoğraf ve video gibi paylaşımlarda bulunabilir ve arkadaşlarınızı takip edebilirsiniz.

12 Ağustos 2017
49969
Sponsorlu Bağlantılar
38 Yorum

Resmi Facebook Uygulamaları

Sosyal ağ denilince akla ilk gelen elbette Facebook‘tur. Hayatımıza girdiğinden beri Facebook neredeyse birer sosyal kimlik haline geldi. Bireysel hesaplardan, ünlü hesaplarına, popüler marka sayfalarından kuruluş sayfalarına kadar her türden Facebook hesabını görebiliyoruz. Bütün bu hesapları ve kişileri online bir şekilde takip edebiliyoruz. Bütün bunları bilgisayarlar ve mobil cihazlar üzerinden yapabiliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar


Gittiğimiz her yerde bu sosyal dünyadan kopmamak için mobil cihazlara özel uygulamalar geliştirilmiş durumda. Facebook tarafından Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry ve Nokia cihazlar için mobil uygulamalar geliştirilmiş durumda. Bu mobil uygulamaları telefonlarımıza indirip Facebook’a her an her yerden ulaşabiliyoruz.

Facebook uygulamaları ile yeni arkadaşlar bulabiliyor, mevcut arkadaşlarınız ile iletişime geçebiliyor, fotoğraflar paylaşabiliyor, videolar paylaşabiliyor ve gündemi yakından takip edebiliyorsunuz. Yine Facebook uygulaması üzerinden en güzel oyunları da oynayabiliyorsunuz.

Facebook

Facebook duvarınızdaki haber kaynağından gündemi yakında takip edebiliyor, arkadaşlarınızın paylaşımlarını beğenerek yorumlar yapabiliyor, bulunduğunuz yeri arkadaşlarınız ile paylaşabiliyorsunuz. Facebook’ta arkadaşlarınızın hareketlerini, durum güncellemelerini, paylaşımlarını anında bildirimler aracılığı ile görebiliyorsunuz. İsterseniz de bu bildirimleri kapatabiliyorsunuz.

Facebook uygulaması üzerinden fotoğraflarınızdan albümler oluşturarak paylaşabiliyorsunuz. Bu albimlerdeki fotoğrafları dilediğiniz gibi etiketleyebiliyorsunuz. Uygulama üzerinden gizlilik ayarlarınızı ve diğer bütün ayarlarını da yapabiliyorsunuz.

facebook mobil

Facebook Uygulaması Neler Sunuyor?

 • Arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile sürekli iletişimde kalıyorsunuz
 • Yeni arkadaşlar edinebiliyor ve eski arkadaşlarınızı bulabiliyorsunuz
 • Arkadaşlarınızı, ünlüleri ve markaları takip edebiliyorsunuz
 • Fotoğraf ve videolarınızı paylaşabiliyorsunuz
 • Arkadaşlarınız ile ücretsiz olarak mesajlaşabiliyorsunuz
 • Grup konuşmaları yapabiliyorsunuz
 • Bulunduğunuz yeri sevdikleriniz ile paylaşabiliyorsunuz
 • Ruh halinizi yansıtan durum güncellemeleri yapabiliyorsunuz
 • Sayfalara ve gruplara üye olarak takip edebiliyorsunuz
 • En sevilen oyunları arkadaşlarınız ile beraber oynayabiliyorsunuz
 • Bilgisayardan, telefondan ve tabletlerden bütün bunları yapabiliyorsunuz.

Facebook uygulamasını ücretsiz olarak Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry ve Nokia cihazlarınıza linklere tıklayarak hemen indirebilirsiniz.


Benzer İndirmeler

38 Yorum

  • Sayfanın altında Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry ve Nokia yazılarından birisine tıklayın.

   Cevapla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.