İndir5 > Blog > Ücretsiz Okey Oyunu İndir

Ücretsiz Okey Oyunu İndir

Okey oyununu mobil cihazlarınızda oynamak için hemen indirin. Android, iOS ve Windows Phone için ücretsiz okey oyununu indirin, tablet ve telefonunuzdan okey oynayın.

12 Ağustos 2017
62788
Sponsorlu Bağlantılar
7 Yorum

Mobil Cihazlar İçin Okey Oyunu

Ülkemizde oldukça popüler bir oyun olan Okey oyununu mobil cihazlarınızda oynamak istiyorsanız Ahoy Games tarafından geliştirilen ve mobil mağazalarda en popüler okey oyunu olarak dikkat çeken bu Okey oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Okey isimli bu oyunu Android akıllı telefon ve tabletlere, iOS işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod touch cihazlara ve Windows Phone akıllı telefon ve tabletlere ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Geçmişten günümüze ve gelecekte oynanacak olan okey oyunu kahvehaneye yada kafelere gitmeden akıllı cihazlarınızda da oynayabilirsiniz. Tamamen gerçek okey kuralları ile oyunu oynuyorsunuz. Ayrıca görünümde tıpkı her zaman ki okey görüntüsünde.

okey oyunu

Bu okey oyununu yapay zekaya karşı oynuyorsunuz. Böylece diğer oyuncuların taş atmasını beklemek zorunda kalmadan hızlı bir şekilde okey oyununu oynayabiliyorsunuz. İnternet bağlantısına ihtiyaç duymuyor. Yani oyunu oynamak için internete bağlı olmanız gerekmiyor.

Okey Oyunu Videosu

Okey Oyununun Özellikleri

  • Gelişmiş Yapay Zeka
  • Full HD grafikler ve yüksek çözünürlük
  • Multitouch desteği
  • Çoklu oyun modları
  • Sayıdan düşmeli oyun modu
  • Oldukça kaliteli animasyonlar
  • Basit oynanışı

Okey Nasıl Oynanır?

Okey oyunu 106 adet taş ile oynanır. 4 oyuncu karşılıklı 14 adet taş alarak en az üçlü olmak üzere kombinasyonlar yapmaya çalışır. 1-13 arası numaralandırılmış taşlar farklı renklerdedir. Aynı renkli seri halinde taşları kombinasyonlar yapabilir yada farklı renkteki ayrı rakamlı sayıları kombine edebilirsiniz.

Oyunda belirlenen okey taşı ise istediğiniz taşın yerine kullanabiliyorsunuz. Normal bitişlerin dışında okey ile bitişler 2 bitiş yerine geçmektedir. Sahte okey taşı ise okey taşının numarası yerine kullanılır.

Bu harika okey oyununu Android, iOS ve Windows Phone akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.


Benzer İndirmeler

7 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.