İndir5 > Blog > Ücretsiz WhatsApp Messenger İndir

Ücretsiz WhatsApp Messenger İndir

Ücretsiz mesajlaşma ve sesli arama uygulaması olan WhatsApp Messenger uygulamasını bütün mobil cihazlar için ücretsiz indirin.

12 Ağustos 2017
23274
Sponsorlu Bağlantılar
119 Yorum

Ücretsiz Mesajlaşın ve Sesli Aramalar Yapın

Mobil cihazlar için en iyi mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp Messenger uygulaması Facebook tarafından satın alınmıştı. Yakında görüntülü sohbetinde güncelleme ile birlikte geleceği WhatsApp Messenger uygulamasını sizde ücretsiz bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Mobil cihazlar için çapraz platform desteği sunarak farklı işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıcılarının kendi aralarında ücretsiz bir şekilde mesajlaşmasını sağlayan WhatsApp Messenger uygulaması mesajlaşmanın da ötesinde sesli aramalar yapma imkanı da sunuyor.

WhatsApp Messenger uygulaması ile Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry ve Symbian işletim sistemli akıllı telefon ve tablet kullanıcıları ücretsiz mesajlaşmanın yanı sıra grup mesajları gönderebilir. Yine bu cihazlar arasında fotoğraf gönderme alma, ses dosyaları gönderme, döküman gönderme ve bir çok farklı belgelerin paylaşımı yapılabiliyor.

WhatsApp Messenger uygulaması aynı zamanda bir çok çıkartma ve ifadeler ile ruh halinizi en iyi şekilde yansıtmayı da başarıyor. WiFi ve 3G ağları üzerinden bütün bunları ücretsiz bir şekilde yapabiliyorsunuz.

whatsApp Messenger

WhatsApp İle Neler Yapabilirsiniz?

 • WiFi ve 3G internet ağı üzerinden dünyanın dört bir yanı ile ücretsiz mesajlaşırsınız
 • WhatsApp kullanan bütün cihazlar arasında iletişime geçebilirsiniz
 • Sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza Video, Görüntü ve Sesli Notlar gönderebilirsiniz
 • Arkadaşlarınız ile gruplar oluşturup sohbet edebilirsiniz
 • Uluslararası mesaj göndermeler için ekstra ücret alınmıyor
 • Kullanıcı adı yada PIN girmenize gerek kalmadan telefon numaranız üzerinden çalışır
 • Rehberinizdeki bütün kişiler ile senkronize olur ve WhatsApp kullanan kişiler otomatik olarak eklenerek size gösterilir
 • Çevrimdışı olduğunuzda yada telefon kapalı ile gönderilen mesajlar siz çevrimiçi olunca iletilir
 • Bulunduğunuz yeri paylaşarak yer bildirimi yapabilirsiniz
 • Mesajlaşmalarınız için özel bildirim sesleri ayarlayabilir ve arka planlar seçebilirsiniz.
 • Sohbet geçmişinizi e-posta ile kendinize yada bir başkasına gönderin

WhatsApp Web

WhatsApp uygulaması artık web üzerinde de kullanabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken https://web.whatsapp.com/ adresine girmek ve telefonunuzdan Whatsapp’ı açarak sağ üst köşedeki seçeneklerden WhatsApp Web seçeneğine dokunmak.

Telefonunuz otmatik olarak barkod okuma modunda açılıyor ve web sayfasındaki barkodu okutuyorsunuz. Böylece web üzerinden whatsApp’a giriş yapmış oluyorsunuz.

Şimdilik WhatsApp Web sadece Android,Windows Phone 8.0 ve 8.1, Nokia S60, Nokia S40 Tek SIM EVO, BlackBerry ve BB10akıllı telefonlarda kullanılabilir. Yakında iOS cihazlar için kullanılabilir olması bekleniyor.

WhatsApp Messenger uygulamasını Android, iPhone, Windows Phone, BlackBerry ve Nokia telefonlara hemen indirin.


Benzer İndirmeler

119 Yorum

  • Yazının en altında Android, iPhone, Windows Phone, BlackBerry ve Nokia yazılarında link var. Siz hangisi için indirmek istiyorsanız o yazının üstüne tıklayın.

   Cevapla
  • Arkadaşlar;

   Yazının en altında Android, iPhone, Windows Phone, BlackBerry ve Nokia yazılarında link var. Siz hangisi için indirmek istiyorsanız o yazının üstüne tıklayın.

   Cevapla
  • Galaxy S3 Mini için indirebilmeniz lazım. Siz yazının en altındaki “Android” yazısına dokunun.

   Cevapla
 1. benim tlfonum samsung vave wahapsap ben neden indiremiyorum acaba andiroitnen alakasi varmi acaba gerci tlfnum ozelli cok bilemedim

  Cevapla
  • Samsung Wave akıllı telefonun işletim sistemli Android değil Bada’dır. Sen telefonundaki Samsung App uygulamasına gir ve oradan indir.

   Cevapla
  • nokia 5800 için whatsapp desteklenmektedir. Nasıl indiremediniz, sorun nedir söylerseniz yardımcı olmaya çalışırız.

   Cevapla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.