İndir5 > Mobil > Windows Phone > Vodafone Yanımda İndir (Windows Phone)

Vodafone Yanımda İndir (Windows Phone)

Windows Phone cihazınızda Vodafone hattına sahip iseniz hattınız ile ilgili hem ihtiyaç duyduğunuz bilgilere ulaşabilirsiniz hemde gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

2 Mayıs 2016
Ücretsiz Türkçe 1.92 MB v.Son Sürüm
3902
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Vodafone Uygulaması

Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş Vodafone Yanımda uygulaması bir Vodafone bireysel müşteri uygulamasıdır. Yani Vodafone hattına sahip bireysel müşterilerin operatörleri ile ilgili her türlü işlemleri yapabilecekleri ve her türlü bilgiye sahip olabilecekleri bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar


Windows Phone mağazadan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu resmi uygulama ile fatura sorgulamadan ek paket satın alma, tarife değiştirmeden kalan kullanımlarınızı görmeye kadar birçok bilgiye erişebilir ve birçok işlem yapabilirsiniz. Örneğin Windows Phone cihazınızda Vodafone faturasız bir hattınız varsa bu uygulama ile kalan internet, konuşma ve mesajlaşma haklarınızı görebilirsiniz.

Vodafone Yanımda windows phone3

Yalnız şunu unutmayın! bu uygulamayı kullanabilmek için Windows Phone cihazınızda internet olması şart. Ayrıca Windows Phone cihazınızdan uygulamaya ilk girişte sizden şifre istiyor. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız aynı ekrandan ücretsiz olarak şifre isteyebiliyorsunuz ve beni hatırla seçeneğini seçerseniz artık sonraki girişlerde şifre girmenize gerek kalmayacak.

Windows Phone cihazlarınıza yükleyeceğiniz bu uygulama ile ek paket satın alabilir, tarifenizi kontrol edebilir, kalan kullanım haklarınızı öğrenebilir, TL yükleyebilir, bakiyenizi öğrenebilir, başka birisine TL gönderebilir yada başka birisinden TL alabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.