İndir5 > Mobil > Android > Wattpad İndir (Android)

Wattpad İndir (Android)

Android cihazlarınızda en sevdiğiniz kitapları istediğiniz zaman ücretsiz olarak okuyabileceğiniz digital bir kütüphane.

12 Ağustos 2017
Ücretsiz Türkçe Cihaza göre değişir v.Son Sürüm
5098
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Ücretsiz Kitap Uygulaması

Wattpad uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir kitap okuma uygulamasıdır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde istediğiniz kitapları yine ücretsiz olarak okuyabileceksiniz. 2 milyondan fazla üyeye sahip bu uygulama şu an için dünyanın en büyük dijital kütüphanesi konumunda. Okumak istediğiniz kitapları isterseniz indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


İstatistiklere göre son 3 yılda en iyi 5 e-kitap uygulamasından birisi olan bu uygulamada istediğiniz her türde kitap bulunmakta. Romantik, fantastik, bilim kurgu, polisiye, gençlik, klasik, şiir ve daha birçok tür ile kitap severleri bekliyor. Üstelik hepsi ücretsiz. Uygulamanın senkronize özelliği de var. Böylece akıllı telefonunuzda okuduğunuz kitabı sonradan tabletinizde yada internet tarayıcınızda okuyabilirsiniz.

Wattpad

Wattpad

Uygulamanın en güzel özelliklerinden birisi de e-kitap yazabilme özelliği. Böylece yazacağınız bir e-kitap uygulamada yayınlanır ve böylece ulaşmak istediğiniz kitleye ulaşabilirsiniz. Başta Türkçe ve İngilizce olmak üzere birçok dilde kitap bulabilirsiniz. Ayrıca sadece okurlar değil yazarlar da bu uygulamada. Uygulamada bulunan kitaplardan sadece birkaçı şöyle;

  • Moby Dick
  • Alis Harikalar Diyarında
  • Sherlock Holmes
  • Tales from Shakespeare
  • Romeo ve Juliet
  • Gurur ve Önyargı

Wattpad Ekran Görüntüleri

Wattpad Video

Wattpad TUYAP 2014 Fuarı


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.